Základná škola Moskovská 1, Michalovce

Prihlásenie

Zoznam učiteľov

E-mail
 
 
Mgr. Marta Dacejová DAC Rozvrh
Riaditeľka
zsmosmi1@gmail.com
 
 
Mgr. Jaroslava Holoničová HOL Rozvrh
Zástupkyňa
Vedie krúžok: Mladí výtvarníci
jaroslava.holonicova@gmail.com
 
 
Mgr. Iveta Soročinová SOR Rozvrh
Zástupkyňa
soriveta@gmail.com
 
 
Mgr. Mária Augustínová AUG Triedna učiteľka: 2.A
Triedna učiteľka: 6.A
Vedie krúžok: Tvorivá a zábavná angličtina
Kabinet: tretia a
augustinova.maria@azet.sk
 
 
Mgr. Dagmar Bigaňová BIG Učiteľka
 
 
Mgr. Kristína Dacejová DACKR Rozvrh
Učiteľka
Vedie krúžok: Zumba
kristina.dacejova@gmail.com
 
 
Mgr. Alžbeta Fedičová FED Rozvrh
Triedna učiteľka: 1.A
Vedie krúžok: Bohaté dieťa, bystré dieťa
alzbeta.michajlova@centrum.sk
 
 
Mgr. Viera Garguláková GAR Rozvrh
Triedna učiteľka: 5.A
Vedie krúžok: Cvičenia z matematiky
Kabinet: ôsma a
 
 
Mgr. Martina Gejgušová GEJ Učiteľka
 
 
Mgr. Peter Greňa GRE Rozvrh
Triedny učiteľ: 6.B
Vedie krúžok: Florbalový
 
 
Mgr. Ján Hertely HER Rozvrh
Triedny učiteľ: 4.B
 
 
Mgr. Edita Hudzíková HUD Rozvrh
Triedna učiteľka: 1.D
 
 
Mgr. Lucia Ilošvajová ILO Rozvrh
Triedna učiteľka: 4.C
Vedie krúžok: Hravá slovenčina
 
 
Mgr. Mária Janovská JAN Rozvrh
Triedna učiteľka: 3.A
Vedie krúžok: Literárno - čitateľský
Kabinet: tretia a
janovska.maria@gmail.com
 
 
Anna Jožiová JOŽ Vychovávateľka
Vedie krúžok: Šikovné ruky
 
 
Mgr. Mária Ľašová LAS Rozvrh
Triedna učiteľka: 6.A
Vedie krúžok: Šport hrou
 
 
Mgr. Jana Miklošová MIK Rozvrh
Učiteľka
Vedie krúžok: Spevácky
 
 
Mgr. Ingrid Mišková MIŠ Triedna učiteľka: 5.C
Vedie krúžok: Čirikli so diabel
ingamiskova@pobox.sk
 
 
Mgr. Eva Nebesníková NEB Rozvrh
Triedna učiteľka: 8.A
Vedie krúžok: Tvorivé dielne
nebesnikova.eva@post.sk
 
 
Ľudmila Nováková NOV Ľ Vychovávateľka
Vedie krúžok: Športové hry
novakova.ludka3@gmail.com
 
 
Mgr. Martina Nováková NOV M Rozvrh
Triedna učiteľka: 7.A
Vedie krúžok: Cvičenia zo slovenského jazyka
Kabinet: deviata a
novakova.mima@gmail.com
 
 
Mgr. Michal Poľakovský POL Rozvrh
Triedny učiteľ: 5.B
Vedie krúžok: Stolno-tenisový
Kabinet: Učebňa Chémie
polakovsky@centrum.sk
 
 
Mgr. Alena Popielová POP Rozvrh
Triedna učiteľka: 9.A
Vedie krúžok: Konverzácia v anglickom jazyku
Kabinet: ôsma a
popielova.alenka@zoznam.sk
 
 
Mgr. Daniela Rošáková ROS Rozvrh
Triedna učiteľka: 1.C
Vedie krúžok: Výtvarný
 
 
Mgr. Markéta Ryníková RYN Rozvrh
Triedna učiteľka: 1.B
marketa.timkova@gmail.com
 
 
Mgr. Jolana Sokolovová SOK Rozvrh
Triedna učiteľka: 2.C
 
 
Mgr. Ivana Suraničová SUR Rozvrh
Triedna učiteľka: 4.A
Vedie krúžok: Počítačový
suranicova.ivana@gmail.com
 
 
Mgr. Valéria Šmičeková ŠMI Rozvrh
Triedna učiteľka: 2.B
Vedie krúžok: Čitateľský
valeria.smicekova@gmail.com
 
 
Mgr. Ľudovit Štefaník ŠTE Triedny učiteľ: 7.B
Kabinet: piata b
 
 
Mgr. Veronika Štefaniková ŠTEFV Triedna učiteľka: 3.B
weruschka1@gmail.com
 
 
PhDr. Alica Tabáková TAB Rozvrh
Triedna učiteľka: nultý
Kabinet: nultá
 
 
Mária Vanšovská VAN Vychovávateľka

© aScAgenda 2018.0.1073 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 24.10.2017