Základná škola Moskovská 1, Michalovce

Prihlásenie

Zoznam učiteľov

E-mail
 
 
Mgr. Marta Dacejová DAC Riaditeľka
zsmosmi1@gmail.com
 
 
Mgr. Jaroslava Holoničová HOL Zástupkyňa
Vedie krúžok: Mladí výtvarníci
jaroslava.holonicova@gmail.com
 
 
Mgr. Iveta Soročinová SOR Zástupkyňa
Vedie krúžok: Internetový
soriveta@gmail.com
 
 
Mgr. Mária Augustínová AUG Triedna učiteľka: 4.A
Kabinet: tretia a
augustinova.maria@azet.sk
 
 
Mgr. Kristína Dacejová DACKR Učiteľka
Vedie krúžok: Zumba
kristina.dacejova@gmail.com
 
 
Mgr. Viera Garguláková GAR Triedna učiteľka: 8.A
Vedie krúžok: Tvorivé dielne
Kabinet: ôsma a
 
 
Mgr. Peter Greňa GRE Triedny učiteľ: 4.C
Vedie krúžok: Florbalový
 
 
Mgr. Ján Hertely HER Triedny učiteľ: 2.B
 
 
Mgr. Edita Hudzíková HUD Triedna učiteľka: 4.B
 
 
Mgr. Lucia Ilošvajová ILO Triedna učiteľka: 2.D
 
 
Mgr. Mária Janovská JAN Triedna učiteľka: 1.A
Vedie krúžok: Literárny-hravá slovenčina
Kabinet: tretia a
janovska.maria@gmail.com
 
 
Anna Jožiová JOŽ Vychovávateľka
Vedie krúžok: Šikovné ruky
 
 
Mgr. Alžbeta Michajlová MICH Triedna učiteľka: 3.A
Vedie krúžok: Bohaté dieťa, bystré dieťa
alzbeta.michajlova@centrum.sk
 
 
Mgr. Ingrid Mišková MIŠ Triedna učiteľka: 3.C
Vedie krúžok: Biologický
Vedie krúžok: Spevácky
ingamiskova@pobox.sk
 
 
Ing. Monika Mitická MIT Triedna učiteľka: 1.C
m.miticka@post.sk
 
 
Mgr. Eva Nebesníková NEB Triedna učiteľka: 6.A
Vedie krúžok: Cvičenia z matematiky
nebesnikova.eva@post.sk
 
 
Ľudmila Nováková NOV Ľ Vychovávateľka
Vedie krúžok: Športové hry
novakova.ludka3@gmail.com
 
 
Mgr. Martina Nováková NOV M Triedna učiteľka: 5.A
Vedie krúžok: Cvičenia zo slovenského jazyka
Vedie krúžok: Tanečný
Kabinet: deviata a
novakova.mima@gmail.com
 
 
Mgr. Michaela Petríková PRI Triedna učiteľka: 9.A
Vedie krúžok: Volejbalový
michaela.priscakova@gmail.com
 
 
Mgr. Michal Poľakovský POL Učiteľ
Vedie krúžok: Stolno-tenisový
Kabinet: Učebňa Chémie
polakovsky@centrum.sk
 
 
Mgr. Alena Popielová POP Triedna učiteľka: 7.A
Vedie krúžok: Anglický jazyk- konverzácia
Kabinet: ôsma a
popielova.alenka@zoznam.sk
 
 
Mgr. Martina Popiková POP Triedna učiteľka: 5.B
Kabinet: piata b
 
 
Mgr. Daniela Rošáková ROS Triedna učiteľka: 3.B
 
 
Mgr. Markéta Ryníková RYN Triedna učiteľka: nultý
marketa.timkova@gmail.com
 
 
Mgr. Ivana Suraničová SUR Triedna učiteľka: 2.A
Vedie krúžok: Tvorivá a zábavná angličtina
suranicova.ivana@gmail.com
 
 
Mgr. Valéria Šmičeková ŠMI Triedna učiteľka: 1.B
valeria.smicekova@gmail.com
 
 
Mgr. Ľudovit Štefaník ŠTE Triedny učiteľ: 6.B
Kabinet: piata b
 
 
Mgr. Veronika Štefaníková ŠTEFV Triedna učiteľka: 2.C
weruschka1@gmail.com
 
 
Mária Vanšovská VAN Vychovávateľka

© aScAgenda 2016.0.945 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 27.10.2015